Yurtdışı İnşaat Projeleri

Rusya’da iş yapan Türk inşaat şirketinin başarısı

Türk inşaat şirketleri, Rusya’da en prestijli projelere ana müteahhit olarak imza atmaya devam ediyor. Bu listeye son olarak Monolit CaiptalStroy / AD Construction’ın Moskova’da inşa ettiği “Rezidens Arhitektorov” (Mimarlar Rezidansı) projesi eklendi.

Rusya’nın inşaat alanında önde gelen meslek kuruluşlarından ERZ (Yedinnıy Reestr Zastroyşikov) sitesinde Rusya genelinde devam eden “TOP 100” konut inşaat projeleri belirlendi.

Bu listede “Rezidens Arhitektorov” projesi dördüncü sırada yer almayı başardı.

Önde gelen Rus yatırım gruplarından AFI Development’ın işveren olduğu prestijli projeyi, Türk inşaat şirketlerinden Monolit CaiptalStroy / AD Construction hayata geçiriyor.

ERZ (Yedinnıy Reestr Zastroyşikov) listesinde ilk üç sırada “Zilart” projesi birinci, “GreenPark” ikinci, “Life-Botaniçiskiy Sad” üçüncü sırada gösterildi.

7 Yorum

  1. Elektrik ustasıyım tecrübem var turkmenidtanda rönesansta polimekste çalıştım rusça Bulgarca biliyorum 5303483849

    1. Motor mekanik oto tamircisiyim binek ve ticari araç üzerine çok çalıştık bütün belgelerim var evliyim çocuğum yok yardımcı olurmusunuz 05305056541

  2. Selam havalandriciyim ve su tesatciyim rusca mukemmel biliyorum rus okulunu bitirdim rusyada cok yaşadim

  3. Motor mekanik oto tamircisiyim binek ve ticari araç üzerine çok çalıştık bütün belgelerim var evliyim çocuğum yok yardımcı olurmusunuz 05305056541

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu