Yurtdışı İş İlanları

İŞKUR yurtdışında çalışacak işçi arıyor!

İŞKUR yurtdışında görevlendirmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR yurtdışı iş ilanına kimler başvurabilir ve iş başvuru şartları nelerdir?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yurtdışında görevlendirmek üzere işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR’un yayınladığı iş ilanına göre maaş Euro üzerinden verilecek? İŞKUR yurtdışı iş ilanına kimler başvurabilir ve iş başvuru şartları nelerdir?

Son dönemlerde artan ekonomik kriz sonrasında iş arayan vatandaşlar İŞKUR yurtdışı iş ilanlarını takip ediyor. İŞKUR ise yayımladığı son yurtdışı iş ilanına göre Polonya’da paketleme işçisi olarak çalışacak personellerin alınacağını duyurdu. Başvurular başladığı iş ilanı için son tarihin 14 Mart 2022 olduğu açıklandı.

İŞKUR İŞ BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuruda bulunmak isteyen adayların belirtilen şartları taşıyor olması gerekmektedir. İŞKUR üzerinden online olarak alınan yurtdışı iş ilanı başvuruları için taşınması gereken şartlar şu şekilde:

 • Yurt dışında konaklama ve çalışmaya uygun olmak.
 • Takım çalışmasına uygun olmak.
 • Steril koşullarda çalışma ortamına uygun olmak.
 • Gıda üretimine uygun sağlık niteliklerine sahip olmak.
 • Tercihen Türkiye de ve/veya başka bir ülkede peynir üreten kurumsal firmalarda 1 -3 yıl tecrübeye sahip olmak.
 • Tercihen İngilizce konuşma/yazma bilgisi olması.
 • Ücret Euro bazında tecrübe/pozisyona göre belirlenecektir.

MAAŞLAR EURO OLARAK VERİLECEK

Polonya’da paketleme işçisi olarak görev almak isteyenler için maaşların Euro bazında tecrübe ve pozisyona göre verileceği açıklandı. 14 Mart tarihine kadar başvurular İŞKUR üzerinden online bir şekilde alınıyor. Firma yayımladığı açıklamasında başvuruda bulunacak adayların telefon ile arama yapmaması gerektiğini belirtti.

İŞKUR iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın

3 Yorum

 1. Elektrik ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum herhangi bir sıkıntım yok

  1. Elektrik ustasıyım yurtdışında çalışmak istiyorum herhangi bir sıkıntım yok tel 05076978532

 2. Her türlü işçilik yapılır yeterki iş olsun alçı sıva macum boya fiyas formenlik wapsattan ulaşırsanız sevinirim saygılarımla 05444253565

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu